Informacje o nas


Nasza Kancelaria Rachunkowa powstała z myślą o klientach, którzy potrzebują profesjonalnych usług księgowych dla swojej firmy lub indywidualnie. Doświadczenie zawodowe, praktyczna wiedza oraz indywidualne podejście do każdego klienta to nasze atuty, dzięki którym macie Państwo gwarancję wysokiej jakości proponowanych przez nas rozwiązań i usług.

Zapewniamy kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych w zakresie księgowo- rachunkowym oraz prowadzenia kadr i płac w przedsiębiorstwie. W zależności od formy prawnej i rodzaju opodatkowania firmy proponujemy księgowość dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Oferujemy również doradztwo księgowe związane z optymalizacją podatkową, dzięki czemu podejmowanie trafnych decyzji finansowych może być prostsze i bardziej skuteczne.

Prowadzimy księgowość dla osób fizycznych zajmujących się działalnością gospodarczą oraz spółek kapitałowych, firm handlowych i fundacji. Bez względu na osobowość prawną Państwa firmy zapewniamy realizację obowiązków podatkowych na najwyższym poziomie, terminowo i rzetelnie. Oferujemy kompleksową obsługę kadrowo-płacową, w ramach świadczonych usług zapewniamy kontakt z US i ZUS. Nasza oferta skierowana jest także do osób prywatnych, którym proponujemy pomoc w zakresie rozliczania deklaracji podatkowych oraz związane z tym konsultacje księgowe.

Staramy się, by współpraca z nami przynosiła Państwu wymierne zyski w postaci profesjonalnej i kompleksowej obsługi księgowo-rachunkowej oraz związanej z tym optymalizacji podatkowej.

Nasza Kancelaria mieści się w Kołobrzegu, ale obsługujemy klientów z całej Polski.

Odległość nie ma znaczenia ofertujemy możliwość elektronicznej wymiany dokumentów dzięki czemu nie tracą państwo czasu- lecz go zyskują by móc swobodnie rozwijać swój biznes i cieszyć się zyskami